BURSA 4. ULUSLARARASI BLOK MERMER FUARI

BURSA 4. ULUSLARARASI BLOK MERMER FUARI


Toplam Okunma Sayısı: 740

                                                       Bursa Blok Mermer Fuarı 4. Kez Sektöre Güç Katmaya Devam Edecek

24 – 27 Ekim 2018

           TÜYAP Bursa Fuarcılık A.Ş ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) organizasyonunda,  Maden Mermer Üretici ve Sanayici İş Adamları Derneği (MADSİAD) işbirliğiyle bu yıl dördüncü kez gerçekleşecek olan ‘Bursa Uluslararası Blok Mermer Fuarı” Türkiye’de blok mermer konusunda tek ihtisas fuarı olarak dikkat çekiyor.  Bu yıl da sektörün önde gelen lider firmalarının katılım konusunda yoğun ilgi gösterdiği fuar, ihracat rakamlarının artmasında ve pazar payının gelişmesine gösterdiği etkiyle bir marka fuar haline geldi.

        Geçtiğimiz yıl 7 ayrı salon ve açık alandan oluşan, 2000’e yakın blok mermerin sergilendiği toplam 50 bin m2 olan fuar alanı kapasitemizi, bu yıl yeni ilave ettiğimiz prefabrik yapı ile %20 büyüterek 60 bin m2 ye yükseltildi. Böylece 8 ayrı salon ve açık sergileme alanda, Türkiye’nin farklı ocaklarından çıkarılan 650’nin üzerinde farklı renk ve desendeki 2500’e yakın blok mermer yer alabilecek. 

            Fuarda stand açan Türkiye’nin önde gelen blok üreticilerinden, ocak ve iş makinacılarından oluşan katılımcı firmalarıyla bu yıl  24 – 27 Ekim 2018 tarihleri arasında 4. kez sektörü bir araya getirecek fuara, sektör temsilcilerimizi fuarı ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş

http://www.blokmermerfuari.com/

 

Top