Diyarbakır Mermer

Diyarbakır Mermer


Toplam Okunma Sayısı: 71

Diyarbakır Bej Mermer

Diyarbakır bej mermer sanki bir denizin kıyıya vuran dalgalarını andıran desenleri ve açık rengi ile dikkatleri üzerine topluyor. Doğallığın sağlığını mekanlara taşıyan bu özel yapı malzemesi, aşırı sıcağa ve aşırı soğuğa dayanıklı, neme, suya karşı dirençli özellikte.

Bej, sütlü kahve, fildişi, krem tonlarında bulunabilen bu ürün çeşitlerine ait desenler her blokta farklılık göstermektedir. Bu nedenle satın alınan bloktaki ürün ile görsellerdeki görünümler birebir aynı olması mümkün değildir.

Çeşitleri

Diyarbakır bej mermer çeşitleri olarak bir kaç ürün sıralayabiliriz. Hani mermer, bej mermer, Diyarbakır beji, Hani bej mermeri, beden mermer bunlardan bazıları. Yer karosu, cephe kaplaması, tezgah yapımı, dekoratif eşyalar, tasarımsal mekanlar için özel parçalar bu ürünün kullanıldığı beli başlı yerlerdir. Çok geniş kullanım bölgesinde ürünü görmek mümkündür.

Ocakları

Diyarbakır bej mermer, Diyarbakır’daki taş ocakları sayesinde elde edilmektedir. Ürün geniş kullanım yelpazesine sahiptir. Zengin bir görünüm kazanmak isteyen iş yerlerinden, modern görünüm elde etmek isteyen binalara kadar pek çok yapıda tercih edilmektedir.

Fabrikaları

Diyarbakır bej mermer fabrikaları olan Granices, ürünün ocaklardan blok olarak çıkarılıp iletildiği önemli bölümlerdir. En önemli işçiliğin gerçekleştiği bu mekanlarda, bloklarda minimum fire ile plakalar halinde kesim gerçekleştirilir. Ürünün nihai haline getirildiği yerler fabrikalardır. kenar yuvarlama, parçalama, kesme, plakalara bölme, yüzey bitirme ve parlatma işlemleri fabrikalarımızda yapılır.

Firması

Diyarbakır bej mermer firması olarak yıllardır, en kaliteli ve en güvenilir doğal taş satışlarını gerçekleştiren firmamız, gere yurt içi gerekse yurt dışı ithalat, ihracat kalemini yürütmektedir.

En fazla rağbet gören mermer çeşitleri arasında yer alan bu ürün, güzel ve naif rengi ile de hemen her mekana uym sağlar.

Fiyatları

Diyarbakır bej mermer fiyatları gayet makul seviyelerdedir. Çok kaliteli ve çok rağbet gören bir ürün olmasına karşın fiyatların çok uçuk miktarlarda olmaması alıcıların yüzünü güldüren bir diğer etmendir. Sade ve neredeyse tek renk diyebileceğimiz bu ürün için, üst kalitede ancak alt fiyat bandındadır demek yanlış olmayacaktır.

Top